Oficjalny portal Wojewódzkiego Urządu Ochrony Zabytków w Łodzi

Wojewódzki Urząd
Ochrony Zabytków w Łodzi


Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Przejdź do slajdu nr: 3
Przejdź do slajdu nr: 4
Przejdź do slajdu nr: 5
Przejdź do slajdu nr: 6
logo

Dotacje


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
2021 rok
Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje iż do 28 lutego 2021 roku można składać wnioski na dotacje celową na prace konserwatorskie lub restauratorskie przy zabytku wpisanym na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków ze środków z budżetu państwa  będących w dyspozycji Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Poniżej nowy Regulamin przyznawania dotacji wraz z wnioskiem.

2020 rok
Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje, że w 2020 r. wpłynęło 79 wniosków o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku wpisanym  na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa łódzkiego.

W wyniku oceny formalnej (terminowość wpływu i kompletność wniosku) Komisja, powołana przez Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zbytków zadecydowała o dopuszczeniu do oceny merytorycznej 71 wniosków.
 
Posiedzenie Komisji oceniającej wnioski pod względem merytorycznym odbyło się 20 maja br. W jego wyniku i po zsumowaniu punktów uzyskanych przez poszczególne wnioski Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków zadecydował o zarezerwowaniu kwot dotacji dla wniosków, które uzyskały nie mniej niż 161 punktów.


Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje, że w 2020 r. wpłynęło 79 wnioski o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku wpisanym  na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa łódzkiego na łączną kwotę 15 500 283,71 zł. W dyspozycji w dyspozycji Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków pozostaje kwota 1 150 000,00 zł.

Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje iż do 28 lutego 2020 roku można składać wnioski na dotacje celową na prace konserwatorskie lub restauratorskie przy zabytku wpisanym na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków ze środków z budżetu państwa  będących w dyspozycji Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Poniżej nowy Regulamin przyznawania dotacji wraz z wnioskiem.


2019 rok
Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje, że w 2019 r. wpłynęły 83 wnioski o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku wpisanym  na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa łódzkiego, z których 1 został wyłączony z postępowania w związku z uzyskaniem dotacji celowej z innego źródła

W wyniku oceny formalnej (terminowość wpływu i kompletność wniosku) Komisja, powołana przez Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zbytków zadecydowała o dopuszczeniu do oceny merytorycznej 73 wniosków.

Posiedzenie Komisji oceniającej wnioski pod względem merytorycznym odbyło się 29 kwietnia br. W jego wyniku i po zsumowaniu punktów uzyskanych przez poszczególne wnioski Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków zadecydował o zarezerwowaniu kwot dotacji dla wniosków, które uzyskały nie mniej niż 133 punkty 

 

Pliki do pobrania
Administratorem danych osobowych jest Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wuoz-lodz.pl w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator WUOZ (2018-07-25 08:57:45)
Informację zmodyfikował(a): Administrator Główny (2021-09-30 15:13:27)
Liczba odwiedzin: 2384
Do góryStopka

Zamknij