Biuletyn Informacji Publicznej Wojewódzkiego Urządu Ochrony Zabytków w Łodzi

Wojewódzki Urząd
Ochrony Zabytków w Łodzi


Elektroniczna skrzynka podawcza


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej umożliwia obywatelom oraz instytucjom publicznym składanie dokumentów w formie elektronicznej, na warunkach ujętych w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W celu złożenia wniosku do Urzędu konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP. Przekazanie dokumentu odbywa się poprzez wypełnienie formularza – pismo ogólne. Bezpośredni odnośnik do pisma ogólnego znajduje się tutaj.

Aby rozpocząć składanie dokumentu wybierz „Załatw sprawę”. W celu wypełnienia go wymagane będzie zalogowanie się do własnego konta. http://epuap.gov.pl/kup/searchContentServlet?nazwaOpisu=Pismo+ogolne+do+urzedu&idPodmiotu=WUOZ-Lodz
Administratorem danych osobowych jest Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wuoz-lodz.pl w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator Główny (2017-12-21 10:32:59)
Liczba odwiedzin: 7296
Do góryStopka

Zamknij