Oficjalny portal Wojewódzkiego Urządu Ochrony Zabytków w Łodzi

Wojewódzki Urząd
Ochrony Zabytków w Łodzi


Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Urząd Miasta
w Byszewach

Dotacje


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Łódzki Wojewódzki Konserwator informuję iż do końca lutego można składać wnioski na dotacje celowe przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków znajdujących się na terenie województwa łódzkiego. Więcej informacji kliknij TUTAJ

Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje, że w 2018 r. w naborze wniosków na przyznanie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku wpisanym  na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa wpłynęło  91 wniosków.

Po ocenie formalnej Komisja, powołana Zarządzeniem Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zbytków Nr 16/2018 z 30 marca 2018 r. zadecydowała o dopuszczeniu do oceny merytorycznej 77 wniosków.

Na posiedzeniu Komisji powołanej Zarządzeniem Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków 19/2018 z 30 kwietnia 2018 r. które odbyło się 9 maja 2018 r. po zsumowaniu przyznanych punktów Łódzki Wojewódzki Konserwatora Zabytków zadecydował o przyznaniu dotacji  wnioskodawcom, którzy uzyskali co najmniej 194 punkty.

Szczegółowe dane ujęte są w tabelach:

Pliki do pobrania:

Administratorem danych osobowych jest Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wuoz-lodz.pl w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator WUOZ (2018-07-25 08:35:02)
Informację zmodyfikował(a): Administrator WUOZ (2019-02-07 10:32:44)
Liczba odwiedzin: 2225
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryStopka

Zamknij