Oficjalny portal Wojewódzkiego Urządu Ochrony Zabytków w Łodzi

Wojewódzki Urząd
Ochrony Zabytków w Łodzi


Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Urząd Miasta
w Byszewach
Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

UWAGA - aktualizacja

13 marca 2020
W związku z zagrożeniem koronawirusem oraz w trosce o zdrowie Klientów i pracowników Wojewódzkiego Urząd Ochrony Zabytków w Łodzi zwracamy się z uprzejmą prośbą o zmniejszenie liczby wizyt w siedzibie Urzędu do niezbędnego minimum.
W związku z zagrożeniem epidemicznym (koronawirus) informujemy, że od 16 marca 2020 r. wstrzymuje się wyjazdy służbowe pracowników oraz ogranicza spotkania w siedzibie Urzędu. 
Od tego dnia część pracowników przechodzi na tryb pracy zdalnej.
Prosimy o składanie wniosków drogą pocztową, poprzez adres e-mail (sekretariat@wuoz-lodz.pl) lub poprzez skrzynkę EPUAP (/WUOZ-Lodz /SkrytkaESP) i kontakty telefoniczne w sprawach załatwianych w Wojewódzkim Urzędzie Ochrony Zabytków.

Informujemy, że archiwum Urzędu jest nieczynne do odwołania. ]
Dalsze decyzje będą dostępne na stronie Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Łodzi http://www.wuoz-lodz.pl/

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 7 marca 2020 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. 2020, poz. 374] (2) czerwca 1960 roku – Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 roku, poz. 2096) [KPA): art. 39 – 49b
 

Administratorem danych osobowych jest Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wuoz-lodz.pl w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator WUOZ (2020-03-13 13:37:56)
Informację zmodyfikował(a): Administrator WUOZ (2020-03-13 13:39:05)
Liczba odwiedzin: 189
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryStopka

Zamknij