Oficjalny portal Wojewódzkiego Urządu Ochrony Zabytków w Łodzi

Wojewódzki Urząd
Ochrony Zabytków w Łodzi


Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Urząd Miasta
w Byszewach

Refundacje


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje, że rozdysponowane zostały środki finansowe przeznaczone na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków znajdującym się na terenie województwa łódzkiego, które zostały przeprowadzone w okresie 3 lat poprzedzających rok złożenia wniosku (dalej: refundacja).
W 2019 r. wpłynęło 19 wniosków o refundację, z których:
1 -  został wycofany przez wnioskodawcę
4 - zostały odrzucone ze względów formalnych
3 - nie zostały uzupełnione w terminie określonym w wezwaniu do usunięcia braków formalnych.                    Komisja, która zebrała się 17 października br, w wyniku rozpoznania 11 wniosków zdecydowała o przyznaniu refundacji 7 wnioskodawcom.                                                       
Jednocześnie zachęcam do składania wniosków o dofinansowanie w roku przyszłym.


Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuję iż do końca czerwca 2019 r. można skład wnioski o redundancje prac konserwatorskich, restauratorskich przy zabytku wpisanym na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz prace konserwatorski, restauratorskie i robót  budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa łódzkiego. Więcej informacji w zakładce Dotacje
Obowiązuje regulamin z 2017 r. 
 

Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje że 30 czerwca 2018 roku upłyną termin składania wniosków na refundacje prac konserwatorskich, restauratorskich przy zabytku wpisanym na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz prace konserwatorski, restauratorskie i robót  budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa łódzkiego.
Wpłynęło 15 wniosków które obecnie poddawane są ocenie formalnej. Posiedzenie Komisji przewidziane jest na przełom sierpnia/września.
 

Pliki do pobrania:

Administratorem danych osobowych jest Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wuoz-lodz.pl w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator WUOZ (2018-07-25 13:05:15)
Informację zmodyfikował(a): Administrator WUOZ (2020-01-05 13:02:00)
Liczba odwiedzin: 785
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryStopka

Zamknij