Oficjalny portal Wojewódzkiego Urządu Ochrony Zabytków w Łodzi

Wojewódzki Urząd
Ochrony Zabytków w Łodzi


Slider

Wstrzymaj przewijanie Wznów przewijanie
Przejdź do slajdu nr: 1
Przejdź do slajdu nr: 2
Przejdź do slajdu nr: 3
logo
Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Dotacje

8 maja 2019
Dotacje przyznane
Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje, że w 2019 r. wpłynęły 83 wnioski o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie przy zabytku wpisanym  na Listę Skarbów Dziedzictwa oraz na prace konserwatorskie, restauratorskie oraz roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków usytuowanych na terenie województwa łódzkiego, z których 1 został wyłączony z postępowania w związku z uzyskaniem dotacji celowej z innego źródła (dane szczegółowe w tabeli).

W wyniku oceny formalnej (terminowość wpływu i kompletność wniosku) Komisja, powołana przez Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zbytków zadecydowała o dopuszczeniu do oceny merytorycznej 73 wniosków. 
 
Posiedzenie Komisji oceniającej wnioski pod względem merytorycznym odbyło się 29 kwietnia br. W jego wyniku i po zsumowaniu punktów uzyskanych przez poszczególne wnioski Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków zadecydował o zarezerwowaniu kwot dotacji dla wniosków, które uzyskały nie mniej niż 133 punkty (dane szczegółowe w tabeli).

Pliki do pobrania:


Administratorem danych osobowych jest Łódzki Wojewódzki Konserwator Zabytków. Dane przetwarzane są w celu realizacji czynności urzędowych. Masz prawo do dostępu, sprostowania, ograniczenia przetwarzania danych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wuoz-lodz.pl w zakładce ochrona danych osobowych lub klikając LINK.
Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Administrator WUOZ (2019-05-08 12:04:41)
Informację zmodyfikował(a): Administrator WUOZ (2019-05-08 13:01:55)
Liczba odwiedzin: 1146
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryStopka

Zamknij